Hakkımızda

Tekomark Kodlama Sistemleri A.Ş, sektöre yeni bir soluk ve müşteri odaklı anlayışı getirmek için kuruldu. Bu anlayışla kodlama, markalama ve etiketleme sektöründe lider marka olan Markem-Imaje ile; Gıda, İçecek ve Tütün sektörlerinde resmi distribütörü olmak üzere Ocak 2022 tarihi itibari ile anlaşma imzalayarak Türkiye pazarında partner olarak ilerleme kararı aldı. Sektörlerimize Küçük karakter Inkjet(CIJ), Termal Transfer(TTO), Lazer, Yüksek Çözünürlüklü yazıcı(Koli Kodlama), Otomatik etiketleme, Büyük karakter Inkjet(DOD) ve Termal Inkjet teknolojileriyle çalışan makineler, sarf malzeme satışı ve satış sonrası destek konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca ürün izlenebilirliği ve hat kontrolü ile ilgili çözümler için de yazılım sistemleri çözümlerimiz mevcut. Tecrübeli kadromuzu yeni bir anlayışla lider markada buluşturduk.

Vizyonumuz

Şirket vizyonumuz; müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kalitedeki ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ekonomik yollarla sunmak, onlar için en efektif çözümü üretmektir.

Misyonumuz

Tekomark Kodlama Sistemleri A.Ş olarak, misyonumuz müşterilerimizin sektörel taleplerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmaya, bunları zamanında ve optimum maliyetlerle karşılamaya odaklanmıştır.